Fiyat Listesi

48
18420
Görüntüle

Fiyat Listesi ; Yedikuyular Kayak Merkezi’ne giriş, mescit ve otopark ücretsizdir. Sadece tesiste kiraladığınız ekipmana ödeme yapıyorsunuz. Kendi kayak takımınız ve teçhizatınız var ise onları kullanabilirsiniz. Tesisteki ödemeler nakit olarak alınmaktadır, şu an için kart veya kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır. Kayak öğrenecekler için özel eğitimi saatlik olarak verilmekte, istenilen grup halindeki eğitimler için ise % 20 indirim uygulanmaktadır.

Kiralama ile ilgili liste aşağıda sunulmuştur.

48 YORUMLAR

 1. Hafta içi fiyatlar aynımı yoksa indirim oluyor mu ? Pazartesi gelmeyi düşünüyoruz yollarda sıkıntı olurmu araç lastiğim yeni fakat kış lastiği yok gelirken dönerken sıkıntı olurmu ?

 2. Bu fiyatlar ne böyle arkadaş.
  Kış turizmi Kahramanmaraş da baslamadan bitecek galiba.
  Geçen sene ki fiyatların iki katı olmuş ücret tarifesi.
  Geçen sene kayak 25 kıyafet 25 di
  Ayıp 2 katına çıkarılır mı.
  Özelleştirme yaramadı

 3. Pistler açık mi acaba? 10 ocak perşembe günü durum nedir. Fiyatları neden bu kadar çok arttırdınız. Geçen yıl ki fiyatlara göre hiç adil olmamış.

 4. Yollar kapalı galiba.
  Jandarma polis kış lastiği olmayanı göndermiyor.
  Mevcut belediye yönetimi seçim öncesi havlu atmış durumda. Hizmet zayıf okuduğum yorumlara göre fiyatlar da çok bulunmuş. Gerçekten de çok.
  Cazibe merkezi haline gelmesi gerek. Otel yok yollar bozuk bakımsız bir de üstüne üstelik kayak malzeme fiyatları şişirilmiş
  Yazık beee

 5. 27.01.2019 için gelmeyi düşünüyorum, aracımda kış lastiği yok yol durumu nasıl ?
  birde jandarma kar lastiği olmayanları geri çevirme durumu nedir.

 6. 27.01.2019 tarihinde ziyaret etmek istiyorum,yanlız kış lastiğim yok aracım ticari değil yol durumunu ve jandarmanın kışlastiği olmayanları bırakmama durumu nedir bilgi verirseniz sevinirim.

 7. yarın sabah gelmeyi planlıyoruz ancak yolların bir kısmı bozuk yorumlarını okudum son 5 km gibi. Ve orada kahve içip birşeyler yiyebileceğimiz kapalı mekan var mı?

 8. Admin öğrenciye özel fiyatlar varm ben osmaniye sehit binbasi adil karagöz anadolu lisesindeyim 03 mart tarihinde gezimiz olacakda yedikuyular kak merkezine geri dönüş yaparsanız sevinirim

 9. 24.02.2019 tarihinde yarın ziyaret etmek istiyorum yol durumu vs hava koşulları nelerdir birde orada bulunan etkinliklerin hepsi çalışıyor mu bilgi verir misiniz ?

 10. 03.03.2019 tarihinde gelmek istiyoruz yol durumu vs hava koşulları nelerdir birde orada bulunan etkinliklerin hepsi çalışıyor mu bilgi verir misiniz ?

CEVAP VER

26/5000 Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin